Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2010, 10:33   #953
kinder
Профи
 
Регистрация: 24.12.2009
Сообщений: 370
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Вес репутации: 271
kinder на пути к лучшему
По умолчанию Ответ: Выборы - 2010

Вибори Президента не пов’язані з формуванням коаліції

Народний депутат України Сергій Власенко (фракція БЮТ) заявляє, що Президент згідно з Конституцією України не має повноважень на участь у парламентських переговорах щодо формування урядової коаліції.

"Я хотів би звернути увагу, що ми обирали не імператора, не царя, не Президента з повноваженнями Кучми. Тому формально юридично вибори Президента жодним чином не пов’язані з формуванням парламентської коаліції", - сказав Сергій Власенко напередодні у ефірі 5 каналу.

На його думку, навіть офіційні результати, оголошені Центральною виборчою комісією, свідчать про те, що голоси виборців розподілилися практично навпіл. "Я би зазначив, що не має переможених в цих виборах і не має переможців, оскільки виборці України поділилися практично навпіл. Тому говорити про те, що хтось виграв, а хтось програв в цієї ситуації, мені здається було б не дуже доречним. І я би не пов'язував напряму президентські вибори з можливим переформатуванням або формуванням нової коаліції", - пояснив він.

"Відповідно до Конституції, будь-який Президент, незалежно від того, хто буде остаточно обраний Президентом, тому що Президент буде обраний лише з моменту присяги не має повноважень втручатися ані в формування коаліції, у нього не має таких повноважень. Він лише подає кандидатуру двох міністрів і не більше. Президент не має повноважень і впливу на участь в цих переговорах, він не є суб’єктом парламентських переговорів", - резюмував Сергій Власенко.
kinder вне форума   Ответить с цитированием