Показать сообщение отдельно
Старый 07.03.2016, 20:02   #223
artelisavet
Профи
 
Регистрация: 28.04.2013
Сообщений: 459
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Настроение: Bitchy
Вес репутации: 209
artelisavet на пути к лучшему
По умолчанию Ответ: Галерея "Елисаветград"

У свій день народження кіровоградська галерея робила друзям подарунки
(ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Кіровограді відзначили першу п’ятерічку мистецької галереї «Єлисаветград». Святкування першого ювілею відразу пішло не за планом. Про це на початку святкувань зазначив засновник галереї Микола Цуканов. За його словами, сценарному плану завадили емоції друзів і настрій. Однак цього вечора сюрпризам дивувались не лише іменинники, а й гості свята, які не пішли з ювілею з порожніми руками.


За перші 5 років роботи галереї кіровоградців порадували 70 виставками різних жанрів. Водночас мистецький заклад став місцем, де гуртуються музика, поезія і молодь. «Битви поетів», творчі вечори, «Битви музикантів», вечори одкровень і релаксації, презентації проектів - це все відбувалось у цьому осередку культури останні 5 років.
«Напередодні дня народження галереї мені подзвонив мій друг і сказав, що галерея – це частина всього мого життя. Це правда! Для себе я визначив її ціллю життя і зрозумів, що галерея є тим місцем, де я культурно відмолюю свої гріхи. Це жарт звісно, але в цьому є доля правди», - зізнається Микола Цуканов.
5 років роботи, говорить власник, - «Це завзятість, тривала праця, натхнення, позитив і впевненість в тому, що все робиться правильно».
Однак не всі пішло по плану і в житті самої галереї – деякі проекти реалізувати не вдалось, але виникли і нові ідеї.
«Я вчу свого сина й оточення, що не можна вагатися. Якщо ставити перед собою цілі, результатів можна добитись і ми їх добиваємось. Ми планували, що держава буде в іншому економічному становищі і ми зможемо показувати свої проекти за кордоном. Але у нас все одно дещо вийшло і дитячі малюнки всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» виїхали до Швейцарії, Німеччини, США. У нас величезні плани на цей рік. Відкрию маленький секрет, що нашою галереєю зацікавилась одна з галерей Китаю. Сьогодні ми ведемо переговори і, думаю, вже скоро ми теж реалізуємо якийсь спільний проект», - розповів Микола Цуканов.
www.gre4ka.info
Деякі нереалізовані бажання галерея вирішила виконати саме в свій день народження. В одному з залів можна було побачити виставку Гліба Цуканова «Обличчя нашої галереї». На світлинах друзі галереї «Єлисаветград», неочікувано зловлені на камеру під час презентацій упродовж останніх років. У свій ювілей галерея і сама вирішила зробити подарунки. Зокрема, у 300 екземплярах вийшла книга «Провінційна галерея», у якій зібрані спогади, публікації журналістів, неопубліковані фотографії за 5 років роботи. Таку книгу отримали бібліотеки, а також усі журналісти, які ведуть літопис галереї.
«Ми відчуваємо, що тримаємось на трьох китах: інтернет - виданнях, друкованій пресі, телебаченні, - які підштовхують нас робити нові проекти. Ми маємо величезну підтримку ЗМІ і за це хочу сказати окреме дякую», - говорить засновник галереї.

Сюрпризи очікують цього року і відвідувачів галереї. Вже в квітні галеристи планують провести виставку художників-аматорів, якої ще не було в Кіровограді. У перші травневі дні галерея влаштує День юного художника – проект, якого ще не бачили в інших містах України. У Кіровограді покажуть і спільний проект з маріупольськими художниками «Спадок Куінджі» - полотна послідовників цього художника. Усі секрети в галереї поки не відкривають.

«Ми будемо жити і творити, допоки ми бачимо, що ми потрібні людям і допоки ми будемо бачити сяючі очі друзів, які були присутні на нашому святі. Галерея буде жити однозначно», - резюмував Микола Цуканов.

















artelisavet вне форума   Ответить с цитированием