Показать сообщение отдельно
Старый 05.06.2016, 18:20   #250
artelisavet
Профи
 
Регистрация: 28.04.2013
Сообщений: 459
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Настроение: Bitchy
Вес репутации: 209
artelisavet на пути к лучшему
По умолчанию Ответ: Галерея "Елисаветград"

Іще одного художника презентувала Кіровограду галерея "Єлисаветград". Цього разу у найбільшій залі галереї відкрили полотна відомого не лише в Україні, а й за кордоном, аквареліста з Сумщини Віктора Михайличенка.
Картини чекали своєї презентації півроку, оскільки були привезені галереєю в Кіровоград ще в листопаді минулого року.
"У мене другого варіанту не було. У Віктора Костянтиновича такий принцип: він намагається виставляти роботи лише раз. Я знав про це, знав, що роботи десь лежатимуть, тому в листопаді минулого року я попросив забрати виставку в Кіровоград, але виставити вже наступного року. Вона пролежала в нас півроку і тепер відкрилась", - згадує власник галереї Микола Цуканов.

На виставці представлено 41 картину художника. Як розповідає сам Віктор Михайличенко, багато етюдів та пейзажів створюється під час літніх сплавів. Дещо замальовується на природі, дещо, на основі зарисованого і побаченого, - у майстерні.

"В акварелі десь треба писати швидше, десь це тонка робота. Треба мати терпіння, поки вода уляжеться, папір її поглине. Іноді пишеш швидко-швидко, а потім чекаєш, поки вода підсохне. Дрібні деталі я не передаю. Так, придивляюсь, прищурююсь, бачу світло, тінь. Від світлого починаєш і переходиш до темного", - розкриває секрети малювання Віктор Михайличенко.

Найбільше на картинах художника води і неба. Вони не лише гармонійно поєднані, а й переплітаються одне з одним, створюючи єдине дзеркальне зображення.

"Акварель любить воду, тому нею простіше передати її на картині. У склі вона ще й виблискує, а якщо у воді ще щось відображено з неба... Створюється ефект простору, об'єму", - говорить художник.

Віктор Михайличенко відзначає, Кіровоград привабливий і тут є що, подивитися й замалювати.
Саме для того, аби художники побачили і зберегли наше місто, особливо стару його частину, на полотнах, Микола Цуканов планує організувати в Кіровограді зліт акварелістів з усієї України.
Роботи Віктора Михайличенка у галереї експонуватимуться щонайменше місяць.





artelisavet вне форума   Ответить с цитированием