Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.05.2024, 01:41   #1
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,031
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 159
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Вибір смачного джину

Порадьте як обрати справді смачний джин. Я знаю, що вони бувають різних типів: сухі, ароматизовані, преміум тощо, але як зрозуміти, який з них буде до смаку саме мені? Я б дуже хотів дізнатися більше про різні види джину, як їх оцінювати та що краще вибирати для коктейлів, а що - для чистого вживання.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 01:42   #2
dobronravov
Профи
 
Аватар для dobronravov
 
Регистрация: 03.11.2016
Сообщений: 362
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 145
dobronravov на пути к лучшему
По умолчанию Re: Вибір смачного джину

Вибір джину залежить від твоїх особистих смакових уподобань. Якщо ти любиш більш традиційний смак, то вибирай London Dry Gin, який зазвичай має виразний характер ялівцю та трав. Для більш фруктових та квіткових нот, можеш спробувати New Western Dry Gin. Розглянь також питання про те, де та як ти плануєш його пити: в чистому вигляді, з тоніком чи як складник коктейлю.
__________________
Как приятно убивать человека его же поступками.
dobronravov вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 01:42   #3
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,031
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 159
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Вибір смачного джину

Так, я дійсно цікавлюся різноманітністю джину. Мені подобається ідея спробувати щось традиційне, але також я відкритий до нових вражень і хотів би дізнатися більше про фруктові та квіткові джини. Чи можеш ти порекомендувати конкретні марки або види, які варто спробувати? Я планую використовувати джин і для коктейлів, і для смакування в чистому вигляді.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 01:43   #4
santexnik
Местный
 
Аватар для santexnik
 
Регистрация: 21.04.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 193
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вес репутации: 133
santexnik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Вибір смачного джину

Цитата:
Сообщение от kirillovik Посмотреть сообщение
Так, я дійсно цікавлюся різноманітністю джину. Мені подобається ідея спробувати щось традиційне, але також я відкритий до нових вражень і хотів би дізнатися більше про фруктові та квіткові джини. Чи можеш ти порекомендувати конкретні марки або види, які варто спробувати? Я планую використовувати джин і для коктейлів, і для смакування в чистому вигляді.
Якщо ти шукаєш місце, де можна вибрати джин https://maudau.com.ua/category/dzhyn я б рекомендував заглянути в інтернет магазин Maudau, який має широкий асортимент різних видів джину. Наприклад, якщо ти зацікавлений у традиційному London Dry Gin, там можеш знайти "Beefeater" або "Tanqueray", які є класикою у своєму жанрі.

Для більш незвичайних та ароматизованих варіантів, зверни увагу на "Hendrick's", який вирізняється додаванням огірка та троянди. Ціни на Maudau досить конкурентоспроможні, а їхня послуга доставки робить покупку зручною. Плюс, вони часто мають акції та знижки, що може стати в нагоді при купівлі кількох пляшок для дегустації різних видів.

santexnik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:19. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot