Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.11.2016, 20:44   #1
netka
Новичок
 
Регистрация: 01.11.2016
Сообщений: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
netka на пути к лучшему
По умолчанию Полювання на відьом

З давніх давен нечиста сила уявляє собою могутнє таємне співтовариство. Вказана спільнота має чітку ієрархію та беззаперечно підкорюється своєму головному володарю темних сил. Саме він вирішує, як карати та заохочувати своїх підопічних, яку справу їм доручити та хто буде її виконувати. Основним виконавицем є відьма, яка живе серед простого люду та втілює у життя темні вчинки на милість своєму володарю. За переказами, шабаш відьом – місце збору нечистої сили, відбувається на Лисій Горі, десь під Києвом. Проте, з плином часу, місця паломництва відьмацтва можуть змінюватися та кочувати з міста до міста. Вказані явища є нашим фолькльором, проте заперечувати існування нечистої сили в наші часи не можна. Згадка про давні перекази наштовхує на думку, що відьмацький шабаш наразі існує і чиниться він у Дніпропетровській області, де ім’я приїзжої відьми знає кожен, а шабаш нечисті має свою сокральну назву.
Знайомтесь, уособлення зла та багатолика відьмарка (за час політичної кар'єри багаторазово перевтілювалась та міняла партію за партією) у народі «баба Наташа», а за паспортом Наташа Королєвская та її проект «Жінки за мир». Жінка, потойбічна природа якої не викликає сумніву, так як вже багато років слугує темним «регіанально-опозиційним» силам, фінансує сепаратистів на Сході України та причетна до кривавих подій, які відбулися у державі з
2014 року.
Думаю, багато хто з вас чув про раніше проведений Королевською у Києві форум «Жінки за мир», за участю депутатів та політиків колишньої злочинно-окупаційної влади, а тематикою заходу стала підтримка жінками України миру, добробуту та економічного зростання. Тільки не треба «вестись» на назву форуму, малюючи у своїй уяві світлий образ та міркувати про те, що Королевська почала дбати про мир, а не про війну, до фінансування якої вона має безпосереднє відношення.
У п’ятницю 28 жовтня Королєевская відвідала м. Перещепине, на Новомосковщині, де ритуальним приміщенням для проведення форуму «Жінки за мир» послугувала територія місцевого водоканалу. Саме те місце для зборів! До заходу також долучилися голова Новомосковської районної ради Книжник, заступник міського голови міста Перещепине Погоріла, зігнані ними кілька працівників місцевих установ та декілька куплених напівмаразматичних бабульок. Напевно, вирішили здійснити посвяту у відьмаки на служіння темним силам під час візиту «королеви».
Початок промови на шабаші видався неочікуваним. Вона говорила, нібито читаючи мантру:
Болить у скронях, щоб не вмерти,
Бо хтось готуючись до дійства наївся часника.
Не любить нечисть усіляка,
На кшталт вампірів, вовкулак та мене,
Усім знайомий справжнім українцям, часниковий запах.
Скажу вам чесно і буремно,
Що захід відбувається таємно,
Через можливий напад «правосєків».
Щоб кіл осини вставить прямо в серце!
А потім власними руками,
Розпалять вогнище високе,
Та кинуть шельму прямо в нього,
Во славу українському народу!
А після того як багаття,
Загасне вранці на світанку,
Золу мою, а з нею пам'ять,
Розвіє вітер Придніпров’я.
А поки мене не впіймали,
Та не примусили страждати,
Послухайте мене уважно,
Моя спільното легковажна!
Озираючись навкруги, тихим шепотінням вона анонсувала програму подальших дій із залучення до своєї когорти більшої кількості людей та порадила спільноті об’єднуватись, підписавши якусь там угоду-декларацію під назвою «Жінки за мир», а може закликала продати душу, поставивши підпис під угодою. Хто їх відьом знає?
Крім того, цікавий факт: на Новомосковщині вже є одна місцева відьма, яка навіть не приховує свої належності до нечистої сили – Вікторія Шилова. Хоча, може Наталка й погодила з Вікою візит на її територію, як славнозвісне співтовариство «дітей лейтенанта Шмідта», кожен член якого повинен був жебракувати та вводити в оману на певній території. Ну, то вже їх відмацькі взаємини, нехай нечисті самі між собою розбираються.
А факт залишається фактом: говорячи чергову мантру про мир, Королевська забуває про те, що вже ніколи не зможе без остраху ходити по українській землі, а звичка завжди озиратися буде передаватися її послідовникам, нащадкам та тим, хто буде і надалі підтримувати ворогів України.
Перш ніж намагатися проводити свої зібрання на нашій землі, нехай спочатку спробує поїхати до «денерів» та там підпише мирні меморандуми. А заразом відновить контроль над копальнями, які їй належали до війни і які вона розкрадала до останнього вугільного камінчика. Чи до Путіна у Кремль. Туди вона частенько приїздила з Януковичем щодо того, як у найкоротший термін зробити українців кріпаками в ім’я «руського царя».
Шановні українці! Не можна нехтувати тим, що в українському суспільстві до сих пір існує загроза реваншу темних сил на чолі з Королєвской, Вілкулами, послідовниками так званої «секти родини» Януковича, на кшталт Єфремова та Медведчука. Треба думати серцем та не піддаватися впливу цих злочинців. Зло буде покарано, а у всіх куточках нашої землі, включаючи Крим та Донбас замайорить український прапор на славу української нації.
Слава нації! Смерть ворогам!
netka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:21. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot