Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ДОМ И СЕМЬЯ > Наши дети

Наши дети Семья и детки, наши малыши. Питание. Воспитание. Проблемы. Делимся бесценным опытом!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.07.2019, 23:03   #1
alena0112
Пользователь
 
Регистрация: 12.07.2018
Сообщений: 53
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 107
alena0112 на пути к лучшему
По умолчанию Жовтушка У Новонароджених

Привіт, матусі. Хотіла б у вас запитати, чи читаєте ви якісь журнали або блоги для дітей, їх розвиток і здоров'я? Я думаю, багато мам так роблять. У мене це перша дитина, перший досвід у вихованні. У мене вдома лежить ціла стопка журналів про діток, в кожному знаходжу якісь нові корисні поради. І блоги різні читаю, статті в інтернеті про здоров'я малюків. Наприклад, подобається сайт для сучасних мам України «BigCityMom». Там розглядаються багато питань щодо здоров'я немовляти. Наприклад, яка потрібна перша допомога при високій температурі, або розглядаються питання здорового харчування, та інші. Читаю поступово там статті, щоб в разі чого, змогла визначити симптоми і знала, як їх лікувати. Нещодавно зіткнулася з жовтушкою у мого немовляти. Добре, що я вже знала, що робити. На цьому сайті є стаття про жовтушку у новонароджених, про її прояви, лікування та профілактику. Звичайно ж, ми з малюком пройшли обстеження, вилікувалися. Лікар дав нам рекомендації щодо профілактики захворювання, але багато чого я вже знала. А ви коли-небудь стикалися з жовтушкою у немовляти?
alena0112 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:58. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot