PDA

Просмотр полной версии : -Куме, а нещодавно режісьор Подмахалков зняв ремейк на гарне кіно...


Drug
15.09.2015, 10:31
-Куме, а нещодавно режісьор Подмахалков зняв ремейк на гарне кіно "Операція И і другіє пріключєнія Жмуріка" й там один Герой каже: "Первого руского я сделал жмуріком в 16 лєт", а інший не розчув та каже: "Агласітє, пжалста, вєсь спісак". А ще він обіцяв зняти кіно "новиє пріключєнія Жмуріка в Сірії"