PDA

Просмотр полной версии : Потрібна порада


Сергей Елисеев
07.04.2019, 23:23
Привіт, потрібна порада. На подвір'ї майстра вже закінчують укладати плитку і до закінчення робіт хочеться встановити собі на подвір'ї світильники, навіть не знаю, вони як бра кімнатна, бачив у знайомого висіли, а знайти такий не можу.

GoMargo
07.04.2019, 23:24
Зараз ринок пропонує різноманітність вуличних ліхтариків. У мене, ніби й називаються вуличне бра, пошукайте в інтернеті.

Лиза Босова
07.04.2019, 23:25
Сам люблю все в такому стилі, під старовину зі скляним прозорим плафоном і лампочку можна вставити якусь декоративну. У мене у дворі щось подібне висить xn--4-ctbjvdtqk2j.com.ua/ua/ulichnye-bra/, дуже красиво виглядає особливо в нічний час, да і вдень теж прикрашає подвір`я. Раджу тільки такі вішати.

Василий Лаптев
09.04.2019, 10:00
Можна ще встановити вбудовані в плитку світильники, в місті в парках такі іноді можна зустріти. На подвір`ї вони теж добре виглядають.