PDA

Просмотр полной версии : Як ви відновлювали фігуру після пологів?


on4ek
30.04.2024, 23:57
Зараз я обмірковую пластичну операцію - абдомінопластику. Натрапила на статтю на Teletype на цю тему:teletype.in/@mens-womens-health/plastic-surgeryteletype.in/@mens-womens-health/plastic-surgery. Поки що я схиляюся до вивчення альтернативних методів, згаданих там. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Як ви відновлювали фігуру після пологів?