PDA

Просмотр полной версии : Іду якось бергом річки, дивлюсь "рашист" тоне. Ніби й дрібничка,...


Drug
07.07.2014, 07:51
Іду якось бергом річки, дивлюсь "рашист" тоне. Ніби й дрібничка, але добрий настрій на цілий день....