ForumNews


Новости Днепропетровска и Украины

Книга Бабайка — знайомство з чудовиськами

Книга Бабайка — знайомство з чудовиськами

14 декабря
19:43 2021

До яких тільки хитрощів не вдаються батьки задля того, щоб оптимізувати виховний процес! Нерідко застосовують і такий неприємний та заборонений захід як залякування. Все ще погрожуєте дитині візитом бабая? Тоді вам просто необхідно купити книгу бабайка фінської письменниці Туутіккі Толонен. Цікава повість-казка відверне дітвору від пустощів і покаже неповоротких кудлатих істот з неочікуваної сторони, згадкою про яких батьки намагаються закликати своїх непослухів до порядку.

Три книги «бабайських» пригод

У Туутіккі Толонен Бабайка— не одна книжка про незграбних велетнів, талановита авторка нафантазувала цілу трилогію. Кожна частина захоплює, мчить читача назустріч незвичайним і захопливим подіям, потроху відкриваючи дивовижні секрети казкового світу:

  • «Бабайка» — якщо няні зазвичай озвучують ті чи інші ціни за свої послуги, то бабайки доглядають за дітьми абсолютно безкоштовно. А от чи добровільно вони це роблять, необхідно з’ясувати головним героям, дітлахам з родини Геллемаа: маленькій Майккі, розумнику Каапо та незговірливій Гіллі.
  • «Бабайка під землею»книга Бабайка має відкритий фінал, тож логічним буде створити продовження цієї історії, аби не залишати читачів в невіданні відносно долі кумедних створінь та їхніх приятелів. Після того, як крихітна Майккі дременула у таємниче підземелля за своєю неповороткою улюбленицею, стає цілком зрозуміло, що ціна випадкового знайомства з бабаями — карколомні пригоди, яким нема кінця-краю.
  • «Бабайка. Неочікувані гості» — завершальна частина казкової повісті про чудернацьких здорованів. У цій частині до плеяди казкових мешканців додається дивна зелена істота, а мурахи виступають у ролі листонош. Одним словом, нудьгувати не доведеться!

Взагалі, кожна з книг про бабайок — ефективна школа хоробрості та взаємовиручки, адже персонажам потрібно не лише знаходити вихід з, м’яко кажучи, нестандартних ситуацій, а й бути напоготові та вчитись сприймати чужі відмінності.

Бабаї підкорюють світ

З легкої руки пані Толонен бабайки почали свою подорож книжковими полицями дітей різних країн у 2015 році. Україна також не лишилася поза увагою цих дивовижних гігантів. Добряче помандрувавши світом (історії про вайлуватих бабаїв і їхню компанію перекладено понад двадцятьма мовами), хутрові носії пилу та аромату льоху таки дочвалали до наших країв. Українська версія першої частини твору доступна для читання з 2021 р. Повість-казка у супроводі милих ілюстрацій Пасе Піткянена, які детально змальовують зовнішність героїв гарантовано припаде до душі юним читачам. Ще б пак, істоти, якими зазвичай лякають дітей тепер сумлінно намагаються виконувати функції няньок — хіба не цікавий сюжет?

Видавництво Школа презентує першу книгу з трилогії про бабайок, адже вже давно час відкрити нашій дітворі правду про цих дивних створінь, які, виявляється, можуть бути не лише «страшилками», а й зворушливими та багатогранними героями казкової історії.

Наше видавництво залюбки знайомить свою читацьку аудиторію з новинками та бестселерами книжкового світу. Дорослим, малюкам, школярам, поціновувачам пригодницької літератури, фентезі, казок та детективів — для кожного знайдеться книга до смаку, настрою і потребою. Купити якісну літературу різних жанрів можна на сайті видавництва або у магазинах представників. Переходьте за посиланням https://schoolbook.com.ua/

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как распознать хорошую автомастерскую: 5 лучших советов

21:44 Как распознать хорошую автомастерскую: 5 лучших советов

Читать всю статью