ForumNews


Новости Днепропетровска и Украины

СБУ та Сили оборони атакували склади аеродрому «Енгельс», хімкомбінати та НПЗ — джерело у спецслужбі

СБУ та Сили оборони атакували склади аеродрому «Енгельс», хімкомбінати та НПЗ — джерело у спецслужбі

14 января
12:51 2025

У результаті спільної спецоперації Служби безпеки України та Сил оборони минулої ночі вражено низку цілей у РФ: на хімкомбінатах, НПЗ і складах аеродрому "Енгельс", повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в СБУ.

"У результаті спільної спецоперації СБУ та Сил оборони було вражено: Алексинський хімічний комбінат (Тульська обл.). Після роботи дронів СБУ зафіксовано велику пожежу. Склади боєприпасів (ФАБ, КАБ, крилатих ракет) на аеродромі "Енгельс" (Саратовська обл.). Дрони СБУ досягли цілей, "бавовна" палає досі", — розповів співрозмовник агентства.

За словами співрозмовника в СБУ, атаковано також Саратовський нафтопереробний завод, де зафіксовано масштабну пожежу, і Брянський хімічний завод. "Зафіксовано прямі влучання ракет по об'єкту і велику пожежу з подальшими детонаціями", — уточнив він.

"СБУ разом із Силами оборони продовжує відпрацьовувати по ворожих військових об'єктах і підприємствах, які працюють на російський ВПК. Кожен уражений склад із боєприпасами, НПЗ, нафтобаза або хімзавод — це болючий удар по спроможності рф вести війну в Україні", — додав співрозмовник агентства.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Інформаційний сайт новин міста Києва — mistokyiv.com

18:12 Інформаційний сайт новин міста Києва — mistokyiv.com

Читать всю статью