ForumNews


Новости Днепропетровска и Украины

Сі Цзіньпін розгляне можливість візиту до Південної Кореї — ЗМІ

Сі Цзіньпін розгляне можливість візиту до Південної Кореї — ЗМІ

24 сентября
05:40 2023

Сі Цзіньпін розгляне можливість візиту до Південної Кореї - ЗМІ

Президент Китаю Сі Цзіньпін серйозно розгляне можливість візиту до Південної Кореї, про це він заявив перед відкриттям Азіатських ігор у суботу, передає Yonhap з посиланням на високопоставленого чиновника.
"Це означає, що президент Сі знає, що настала його черга відвідати Південну Корею", — сказав чиновник на умовах анонімності, додавши, що візит Сі "давно відкладається".
Востаннє Сі Цзіньпін відвідував Південну Корею 2014 року. Президент Юн Сок Йоль надіслав Сі Цзіньпіну запрошення під час зустрічі на полях саміту "Великої двадцятки" на Балі (Індонезія) в листопаді 2022 року.
Планується, що візит може відбутися в рамках зусиль зі встановлення миру на Корейському півострові.
Як повідомляє Yonhap з посиланням на південнокорейського високопосадовця, Сі Цзіньпін також заявив, що Китай цінує зусилля Сеула з відновлення давно припиненого щорічного тристороннього саміту між Південною Кореєю, Китаєм і Японією, і що Пекін вітає проведення тристороннього саміту у відповідний час.
Зазначається, що тристоронній саміт востаннє проводили 2019 року.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

21:30 Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Читать всю статью