ForumNews


Новости Днепропетровска и Украины

ССО знищили російську САУ 2С43 «Мальва»

ССО знищили російську САУ 2С43 «Мальва»

03 марта
09:30 2025

ССО знищили російську САУ 2С43 "Мальва"

Сили спеціальних операцій (ССО) у співпраці з іншими підрозділами Сил оборони знищили російську САУ 2С43 "Мальва", яку РФ почала виробляти у 2023 році, повідомили у ССО.

"ССО разом із дружнім підрозділом знищили російську САУ 2С43 "Мальва", — йдеться у повідомленні ССО у телеграм у понеділок.

"Під час повітряної розвідки бійці одного з підрозділів Сил спеціальних операцій виявили на прихованій стоянці новітню 152-мм самохідну артилерійську установку 2С43 "Мальва", яку росія почала виробляти у 2023 році. Оператори ССО передали координати цілі артилерії дружнього підрозділу та скоригували вогонь. Унаслідок точного удару ворожа САУ була знищена", — розповіли у ССО подробиці операції.

Крім того, в результаті детонації боєприпасу пошкоджено квадроцикл, який використовувався для обслуговування "Мальви".

Share

Статьи по теме

Последние новости

16:40 Через Дунай підводним способом: ліквідовано схему незаконного перетину кордону ухилянтами

Читать всю статью