Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Цьогоріч для очищення Дніпра до річки випустять 1,2 мільйони мальків (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=215457)

moderator 09.11.2016 15:32

Цьогоріч для очищення Дніпра до річки випустять 1,2 мільйони мальків
 
400 тисяч карпів, товстолобиків та білих амурів випустили в Дніпро. Ще 800 тисяч мальків відправлять до річки протягом двох тижнів. Таким чином на Дніпропетровщині очищують воду – корисні рибини харчуються

http_//dneprcity.net/dnepr/cogorich-dlya-ochishhennya-dnipra-do-richki-vipustyat-12-miljoni-malkiv/]U]Читать далее.../U]


Текущее время: 04:56. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot