Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Святослав Вакарчук записав нове відеозвернення до українців: «Вимагаю змісту» (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=281891)

Magna 05.04.2019 23:31

Святослав Вакарчук записав нове відеозвернення до українців: «Вимагаю змісту»
 
Відомий співак Святослав Вакарчук записав нове відеозвернення до українців, передає кореспондент«НМ». «Всі говорять про вибори Президента України. Градус цього обговорення зашкалює. Здавалося б, це добре: українці активно думають про власне

http_//dneprcity.net/dnepr/svyatoslav-vakarchuk-zapisav-nove-videozvernennya-do-ukra%d1%97nciv-vimagayu-zmistu/]Дальше...


Текущее время: 01:57. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot