Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (http://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Вопросы и ответы (http://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Солнцезащитный крем для лица (http://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=319614)

Flex2121 15.03.2023 17:21

Солнцезащитный крем для лица
 
Наша кожа каждый день нуждается в защите, особенно важно защищать кожу от ультрафиолета. Это важно для сохранения молодости и внешнего вида кожи. Я вы брала для себя вот этот https://pielcosmetics.com/catalog/pr...em-dlya-litsa/ солнцезащитный крем для лица . Справляется со своей работой на сто процентов, кожа защищена. Рекомендую.

PolinkaYa 11.08.2023 19:37

Re: Солнцезащитный крем для лица
 
Дівчатка, а який крем чи молочко для тіла можете порадити, щоб справді рятував від сонця? Я зараз знайшла Wamiles Sunprotect Essence SPF 46 Молочко для захисту від сонця https://otome.com.ua/kosmeticheskie-linii/sunprotect і думаю спробувати його придбати, чи можливо Ви можете щось краще порадити?

alexivanovstar1985 22.05.2025 14:20

Re: Солнцезащитный крем для лица
 
Нещодавно замовляла корейський сонцезахисний крем на Keauty https://keauty.com.ua/ru/sontsezakhysni-kremy-z-spf/ і залишилась дуже задоволена! Тут великий вибір оригінальних SPF-кремів від топових брендів — легкі текстури, без липкості та білих слідів, ідеально підходять для щоденного використання.

Особливо сподобалось, що можна підібрати крем саме під свій тип шкіри: для сухої — з гіалуроновою кислотою, для жирної — з матуючим ефектом, для чутливої — на основі фізичних фільтрів. Консультанти допомогли обрати найкращий варіант, а доставка була швидкою і акуратною. Після використання шкіра захищена, зволожена та виглядає доглянутою.


Текущее время: 23:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot