Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Флейм (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Порадьте найкращий шампунь (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=474833)

Milasha 21.12.2024 16:19

Порадьте найкращий шампунь
 
Привіт усім! Потрібна порада. Останнім часом помітила, що моє волосся стало тьмяним і ламким. Можливо, проблема в шампуні? Хочу знайти щось дійсно хороше, але вибір величезний, очі розбігаються. Чи є якісь перевірені варіанти? Особливо цікавлять ті, що підходять для фарбованого волосся.

muinoskov 21.12.2024 16:20

Re: Порадьте найкращий шампунь
 
Привіт! Я довго шукав ідеальний шампунь, бо моє волосся останнім часом не дуже. Раджу звернути увагу на натуральні засоби. Наприклад, шампуні з органічними компонентами без сульфатів і парабенів. Вони менше піняться, але набагато дбайливіші до шкіри голови і волосся.

Lilipu 21.12.2024 16:21

Re: Порадьте найкращий шампунь
 
З власного досвіду можу порадити засоби з кератином. Після використання волосся стає м'якшим, блискучим і легко розчісується. Але тут треба бути обережним, якщо волосся тонке, бо кератин може обтяжувати. І ще звертайте увагу, щоб у складі не було силіконів – це важливо для здоров'я волосся.

Liannabelle 21.12.2024 16:25

Re: Порадьте найкращий шампунь
 
Якщо шукаєш щось універсальне та корисне, то найкращий вибір – це безсульфатний шампунь https://beauty-prof.com/ua-volosy/ua...nyj-shampun-ua Він ідеально підходить для фарбованого волосся, адже зберігає колір, не вимиваючи пігмент. До того ж такі шампуні менше сушать волосся і шкіру голови, тому вони просто знахідка для тих, хто часто укладає волосся феном чи праскою. Багато хто радить звернути увагу на бренди, що використовують натуральні інгредієнти – алое, арганову олію, вітаміни. Я зараз користуюся одним із таких, і результат справді чудовий: волосся стало гладким, живим і набуло природного блиску.

https://i.postimg.cc/yNtbKKWQ/21-12-2024-152519.jpg


Текущее время: 12:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot