Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Хозяйские советы (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=49)
-   -   ОМНІБУС (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=495611)

admlnlstrator 27.01.2025 22:00

ОМНІБУС
 
Кожен день ми маємо нагоду зустрічатися з чимось новим, з чимось, що вражає, здивує або змусить задуматися. ОМНІБУС – це як подорож, яку не обираєш сам, а лише віддаєшся в руки часу, в руки випадкових збігів і співпадінь. Тут ніби і є сенс, але водночас все розпливається у хаосі. Іноді здається, що життя – це саме той великий автобус, в якому ми їдемо разом, але кожен по-своєму. У когось вікно відкрите, у когось туман. Але ми всі в дорозі. І навіть якщо цей шлях здається безглуздим, то, можливо, саме це і є його справжня мета — рухатися, не зупинятись, не шукати відповіді на запитання, яких навіть не ставиш. І кожен з нас, як той пасажир, з яким не обов'язково сидіти поруч, але ти все одно частина цієї великої мандрівки.aviator-game.com.ua/37460-omnibus.html


Текущее время: 14:22. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot