Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Вантажний літак з?їхав зі злітно-посадкової смуги в Гонконзі: двоє загиблих (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=740000)

Українець 20.10.2025 06:51

Вантажний літак з?їхав зі злітно-посадкової смуги в Гонконзі: двоє загиблих
 
У міжнародному аеропорту Гонконгу вантажний Boeing 747 авіакомпанії Emirates, що летів з Дубая, з'їхав зі злітно-посадкової смуги і впав у море. Повідомляється про двох загиблих. Про це пише Reuters, передає «Главком». Літак не зміг вчасно зупинитися під час посадки на північній смузі і, зіштовхнувшись із наземним транспортним засобом, упав у воду. На борту перебувало чотири […]

Источник: mistokyiv.com/ukraine/vantazhnij-litak-z%d1%97xav-zi-zlitno-posadkovo%d1%97-smugi-v-gonkonzi-dvoye-zagiblix/]Місто Київ


Текущее время: 17:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot