Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Вистачить на тисячі дронів. FAVBET Tech сплатила 650 млн гривень податків у 2025 році (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=740741)

Українець 25.10.2025 13:47

Вистачить на тисячі дронів. FAVBET Tech сплатила 650 млн гривень податків у 2025 році
 
За дев’ять місяців 2025 року українська ІТ-компанія FAVBET Tech перерахувала до державного бюджету понад 650 млн грн податків – майже на 10% більше, ніж за аналогічний період 2024-го. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-реліз. Попри воєнні ризики, компанія зберігає позитивну динаміку та стабільно входить до числа найбільших платників серед резидентів Дія.City. У FAVBET […]

Источник: mistokyiv.com/economic/vistachit-na-tisyachi-droniv-favbet-tech-splatila-650-mln-griven-podatkiv-u-2025-roci/]Місто Київ


Текущее время: 15:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot