Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Не сплатили 3 млрд доларів. ПриватБанк примусово стягне активи Коломойського та Боголюбова (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=745587)

Українець 28.11.2025 06:50

Не сплатили 3 млрд доларів. ПриватБанк примусово стягне активи Коломойського та Боголюбова
 
ПриватБанк запускає примусове стягнення активів з Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Колишні власники не сплатили банку понад 3 млрд доларів за рішенням Високого суду Англії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу банку. ПриватБанк оголосив про початок процедури примусового стягнення активів із колишніх власників фінустанови – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. В межах добровільного […]

Источник: mistokyiv.com/economic/ne-splatili-3-mlrd-dolariv-privatbank-primusovo-styagne-aktivi-kolomojskogo-ta-bogolyubova/]Місто Київ


Текущее время: 12:39. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot