![]() |
Не сплатили 3 млрд доларів. ПриватБанк примусово стягне активи Коломойського та Боголюбова
ПриватБанк запускає примусове стягнення активів з Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Колишні власники не сплатили банку понад 3 млрд доларів за рішенням Високого суду Англії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу банку. ПриватБанк оголосив про початок процедури примусового стягнення активів із колишніх власників фінустанови – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. В межах добровільного […]
Источник: mistokyiv.com/economic/ne-splatili-3-mlrd-dolariv-privatbank-primusovo-styagne-aktivi-kolomojskogo-ta-bogolyubova/]Місто Київ |
| Текущее время: 12:39. Часовой пояс GMT +3. |
Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot