Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   У Дніпрі на аукціон виставили 12 конфіскованих полін (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=747088)

Українець 08.12.2025 19:13

У Дніпрі на аукціон виставили 12 конфіскованих полін
 
Україна У Дніпрі на аукціон виставили 12 конфіскованих полін Конфісковані поліна продають за 48, 38 грн | Фото: OpenMarket У Дніпрі за рішенням суду конфіскували 12 полін білої акації, які потім виставили на аукціон. У кого і за що їх вилучили — не уточнюється. Лот з'явився на онлайн-платформі OpenMarket (ДП "СЕТАМ"). На фото — 12 […]

Источник: mistokyiv.com/world/u-dnipri-na-aukcion-vistavili-12-konfiskovanix-polin/]Місто Київ


Текущее время: 12:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot