Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   iPhone можуть подорожчати у 2026 році – і ось чому (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=748235)

Українець 16.12.2025 14:02

iPhone можуть подорожчати у 2026 році – і ось чому
 
Ціни на мікросхеми пам’яті швидко зростають, і наслідки цього вже можуть відчути покупці смартфонів. За новими даними, Apple може підняти ціни на iPhone у 2026 році, а ключову роль у цьому відіграють зміни, які впроваджує Samsung на ринку пам’яті. За останні місяці вартість чипів пам’яті суттєво зросла, і постачальники прогнозують подальше подорожчання у 2026 році. […]

Источник: mistokyiv.com/technologies/iphone-mozhut-podorozhchati-u-2026-roci-i-os-chomu/]Місто Київ


Текущее время: 17:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot