Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   ?Буде гуманітарна катастрофа?: президент Бразилії закликав США не втручатися у Венесуелу (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=748966)

Українець 21.12.2025 08:29

?Буде гуманітарна катастрофа?: президент Бразилії закликав США не втручатися у Венесуелу
 
Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що "збройне втручання у Венесуелу стане гуманітарною катастрофою", якщо США наважаться зробити такий крок. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Як відомо, у вівторок, 16 грудня, президент США Дональд Трамп оголосив повну блокаду для всіх підсанкційних нафтових танкерів, що входять до Венесуели та виходять з […]

Источник: mistokyiv.com/politics/bude-gumanitarna-katastrofa-prezident-brazili%d1%97-zaklikav-ssha-ne-vtruchatisya-u-venesuelu/]Місто Київ


Текущее время: 05:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot