Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ворог використовує дрони для атак на енергетику та затягування війни ? РНБО (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=750617)

Українець 03.01.2026 01:50

Ворог використовує дрони для атак на енергетику та затягування війни ? РНБО
 
російські війська продовжують використовувати дрони на низьких висотах, атакуючи українську енергетику. Це є частиною стратегії росії із затягування війни та відкладення мирних переговорів. Ворог продовжує використовувати дрони на низьких висотах і ставить за мету атакувати українську енергетику. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко, інформує УНН. Деталі За його словами, такі […]

Источник: mistokyiv.com/war/vorog-vikoristovuye-droni-dlya-atak-na-energetiku-ta-zatyaguvannya-vijni-rnbo/]Місто Київ


Текущее время: 08:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot