Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   У Києві понад 1,1 тис. будинків без опалення, їх мешканцям має бути надано більше допомоги ? Зеленсь (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=755676)

Українець 06.02.2026 22:43

У Києві понад 1,1 тис. будинків без опалення, їх мешканцям має бути надано більше допомоги ? Зеленсь
 
Президент Зеленський наголосив на необхідності збільшити допомогу мешканцям понад тисячі будинків у Києві, які залишаються без опалення. Він також закликав до прискорення ремонтних робіт та цифровізації процесу надання допомоги. Президент України Володимир Зеленський заявив, що людям, які проживають у столичних будинках, які залишились без опалення, має бути надано більше допомоги, передає УНН. Деталі Говорячи про […]

Источник: mistokyiv.com/war/u-kiyevi-ponad-11-tis-budinkiv-bez-opalennya-%d1%97x-meshkancyam-maye-buti-nadano-bilshe-dopomogi-zelenskij/]Місто Київ


Текущее время: 19:33. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot