Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   У Києві понад 255 бригад працюють над поверненням світла й тепла, їх кількість збільшать ? Шмигаль (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=755688)

Українець 07.02.2026 01:00

У Києві понад 255 бригад працюють над поверненням світла й тепла, їх кількість збільшать ? Шмигаль
 
У Києві понад 255 бригад працюють над поверненням світла та тепла, їх кількість буде збільшено. Особливу увагу приділяють будинкам з пошкодженими внутрішньобудинковими мережами. У Києві над поверненням світла й тепла сьогодні працюють понад 255 бригад, ухвалено рішення збільшити їх кількість. Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль, передає УНН. Провели засідання Штабу з ліквідації наслідків […]

Источник: mistokyiv.com/kyiv/u-kiyevi-ponad-255-brigad-pracyuyut-nad-povernennyam-svitla-j-tepla-%d1%97x-kilkist-zbilshat-shmigal/]Місто Київ


Текущее время: 14:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot