Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ощадбанк призупинив ввезення валюти з ЄС: він єдиний, хто має таку ліцензію (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=761055)

Українець 25.03.2026 09:13

Ощадбанк призупинив ввезення валюти з ЄС: він єдиний, хто має таку ліцензію
 
Після затримання українських інкасаторів угорськими спецслужбами Ощадбанк тимчасово призупинив ввезення готівкової валюти в Україну та працює над альтернативними шляхами її доставки. Про це під час брифінгу повідомив голова правління банку Юрій Каціон, передає «Главком». За словами голови правління банку, Ощадбанк є єдиним комерційним банком в Україні, який має ліцензію на імпорт готівкової валюти з ЄС. […]

Источник: mistokyiv.com/ukraine/oshhadbank-prizupiniv-vvezennya-valyuti-z-yes-vin-yedinij-xto-maye-taku-licenziyu/]Місто Київ


Текущее время: 23:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot