Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Перевізники можуть зійти з маршрутів: хто заплатить за валідатори і бортові комп?ютери (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=761058)

moderator 25.03.2026 10:01

Перевізники можуть зійти з маршрутів: хто заплатить за валідатори і бортові комп?ютери
 
Транспортна реформа із запровадженням електронного квитка може вдарити не лише по пенсіонерах, а й по самих перевізниках. Щоб система запрацювала, у кожну маршрутку потрібно за власний кошт встановити валідатор, бортовий комп'ютер і забезпечити стабільний інтернет. І далеко не всі перевізники готові до таких витрат. Цю проблему порушила журналістка Ірина Полякова у випуску видання "На пенсії", […]

Источник: news.dneprcity.net/ukraine/pereviz***i-mozhut-zijti-z-marshrutiv-xto-zaplatit-za-validatori-i-bortovi-kompyuteri/]Новости Днепра сегодня


Текущее время: 15:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot