Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   У Берліні ввели жорсткі обмеження на символи рф і СРСР на 8-9 травня (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=764903)

Українець 07.05.2026 12:23

У Берліні ввели жорсткі обмеження на символи рф і СРСР на 8-9 травня
 
Берлін. Фото: Getty images Обмеження стосуються кількох районів міста. У середу, 6 травня, поліція Берліна оприлюднила адміністративну постанову, якою обмежила використання радянської та російської символіки у дні пам’ятних заходів 8-9 травня в районах трьох радянських військових меморіалів. Про це зазначає видання DW. Обмеження діятимуть із 8 травня 06:00 до 9 травня 22:00 у районах Трептов-Кепенік, […]

Источник: Місто Київ


Текущее время: 11:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot