Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   У Кабміні допустили закриття частини програм підтримки українців (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=765677)

Українець 19.05.2026 08:38

У Кабміні допустили закриття частини програм підтримки українців
 
Українцям варто готуватися до затягування поясів Уряд планує оптимізувати діючі програми підтримки населення – деякі можуть бути закриті. Про це повідомив міністр економіки, довкілля і сільського господарства Олексій Соболев в інтерв’ю РБК-Украина. Читайте також: По 1500 грн пенсіонерам та кешбек за пальне: Зеленський анонсував нові виплати “Ми всередині бюджетів міністерства дивимося, як оптимізувати те, що […]

Источник: Місто Київ


Текущее время: 11:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot