Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Новости (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Що буде з енергетикою після війни: глава Мінекономіки дав пояснення (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=765775)

Українець 20.05.2026 04:48

Що буде з енергетикою після війни: глава Мінекономіки дав пояснення
 
Які потужності планують будувати Проблеми з забезпечення економіки України, яка почне активно зростати після закінчення війни, можуть бути не дуже гострими через те, що відновлення енергетики прискориться. Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев. Читайте також: Кабмін узявся за борги на ринку електроенергії, щоб узимку не було проблем […]

Источник: Місто Київ


Текущее время: 20:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot