Форум города Днепр (Днепропетровска)

Форум города Днепр (Днепропетровска) (https://forum.dneprcity.net/index.php)
-   Медицина (https://forum.dneprcity.net/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Видалення волосся. Київ. (https://forum.dneprcity.net/showthread.php?t=766387)

Dikij 27.05.2026 17:02

Видалення волосся. Київ.
 
Хочу нарешті видалити зайве волосся надовго й думаю про лазерну епіляцію. Але трохи хвилююсь, наскільки це боляче і чи справді є хороший результат. Хто вже проходив курс поділіться, будь ласка, своїм досвідом: скільки процедур знадобилося, чи стало менше волосся і як переноситься сама процедура? Особливо цікавлять пахви та бікіні

Ektor 28.05.2026 10:22

Re: Видалення волосся. Київ.
 
Лазерна епіляція у більшості випадків дає хороший і досить довготривалий результат, але важливо розуміти, що це не «раз і назавжди» і потрібен курс процедур.

Karrata 29.05.2026 12:21

Re: Видалення волосся. Київ.
 
А я собі недавно зробила лазерну епіляцію бікіні в салоні https://laserville.com/lazerna-epilyaciya-bikini/ та тепер нарешті відчула, наскільки це зручно у повсякденному житті. Процедура пройшла комфортно, без зайвого хвилювання, а результатом залишилась дуже задоволена. Сподобалось уважне ставлення спеціалістів, приємна атмосфера та професійний підхід. Тепер шкодую лише про те, що не наважилась зробити це раніше.


Текущее время: 02:29. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot