Показать сообщение отдельно
Старый 18.09.2025, 15:46   #18
SvetikS
Профи
 
Аватар для SvetikS
 
Регистрация: 19.01.2017
Сообщений: 298
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 178
SvetikS на пути к лучшему
По умолчанию Re: В каких отелях вы отдыхали???

Я fomich.ua/завжди зупиняюся на відпочинок Буковелі у них . Адже в них номери чисті й сучасні, з панорамними вікнами та затишним дизайном. Особливо подобається SPA-зона з басейном і сауною, де можна відпочити після активного дня в горах. Сніданки дуже смачні та різноманітні, персонал уважний і завжди допоможе з будь-яким питанням. Розташування також ідеальне: поруч траси для катання взимку і мальовничі маршрути для прогулянок влітку.
SvetikS вне форума   Ответить с цитированием