Re: В каких отелях вы отдыхали???
Я fomich.ua/завжди зупиняюся на відпочинок Буковелі у них . Адже в них номери чисті й сучасні, з панорамними вікнами та затишним дизайном. Особливо подобається SPA-зона з басейном і сауною, де можна відпочити після активного дня в горах. Сніданки дуже смачні та різноманітні, персонал уважний і завжди допоможе з будь-яким питанням. Розташування також ідеальне: поруч траси для катання взимку і мальовничі маршрути для прогулянок влітку.
|