Nintendo засудить хакера, який зламав Switch — йому загрожує $4,5 млн штрафу
Компанія Nintendo подала до суду на відомого адміністратора спільноти Reddit Джеймса Вільямса, який діяв під ніком Archbox. Його звинувачують у поширенні програмного забезпечення для злому консолей Nintendo Switch і сприянні піратству. Як повідомляє Tom’s Hardware, позов подано на початку жовтня у США. Nintendo вимагає $4,5 млн компенсації за збитки, завдані незаконним контентом. За даними компанії, […]
Источник: mistokyiv.com/technologies/nintendo-zasudit-xakera-yakij-zlamav-switch-jomu-zagrozhuye-45-mln-shtrafu/]Місто Київ
|