Показать сообщение отдельно
Старый 10.10.2025, 23:06   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,748
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1416
Українець на пути к лучшему
По умолчанию Лівий берег столиці вже зі світлом ? ДТЕК

ДТЕК повідомив про відновлення електропостачання на лівому березі Києва після обстрілів. Компанія продовжує працювати над поверненням світла в кожну родину, попри прогнози нової атаки. Лівий берег Києва знову зі світлом після обстрілів, передає УНН із посиланням на ДТЕК. Київ: лівий берег знову зі світлом після обстрілів – йдеться у повідомленні. У компанії запевнили, що продовжують […]

Источник: mistokyiv.com/kyiv/livij-bereg-stolici-vzhe-zi-svitlom-dtek/]Місто Київ
Українець вне форума   Ответить с цитированием