Хочу цільнозернову пасту La Pasta!
Я тільки недавно перейшла на цільнозернову пасту La Pasta, і щось ніяк не можу вловити момент, коли вона «аль денте». На пачці пишуть 10–12 хвилин, але після 9 вона ще тверда, а після 12 уже розлазиться. Один раз навіть злиплась у ком, хоч помішувала! Може, вода була не досить кипляча? Чи її треба солити з самого початку? Бо звичайні макарони завжди виходили нормально, а з цими я вже третю спробу провалила. Як зрозуміти, що вона вже «та сама текстура»?
|