У Києві 7-річний хлопчик помер у стоматології: лікарці повідомили про підозру
39-річній лікарці-анестезіологу повідомлено про підозру у неналежному виконанні обов'язків, що призвело до смерті 7-річного хлопчика в березні 2025 року. Смерть настала від гострої серцевої недостатності через введення протипоказаного препарату. Лікарка-анестезіолог отримала підозру через смерть 7-річного хлопчика в приватній стоматології у Києві, повідомили у Київській міській прокуратурі у четвер, пише УНН. Повідомлено про підозру 39-річній лікарці-анестезіологу […]
Источник: mistokyiv.com/kyiv/u-kiyevi-7-richnij-xlopchik-pomer-u-stomatologi%d1%97-likarci-povidomili-pro-pidozru/]Місто Київ
|