Показать сообщение отдельно
Старый 19.01.2026, 21:40   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,721
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1416
Українець на пути к лучшему
По умолчанию Офіцери з Нідерландів залишили Гренландію

У Нідерландах заявили, що наступним кроком може стати більш масштабне розгортання в рамках НАТО. Двоє офіцерів Королівських ВМС Нідерландів покинуть Гренландію вже сьогодні, 19 січня, після того, як вони закінчили роботу "згідно з планом". Про це повідомило Міністерство оборони країни, цитує Anadolu Ajans?. "Двоє офіцерів Королівських ВМС Нідерландів, які брали участь у розвідці в Гренландії […]

Источник: mistokyiv.com/world/oficeri-z-niderlandiv-zalishili-grenlandiyu/]Місто Київ
Українець вне форума   Ответить с цитированием