Показать сообщение отдельно
Старый 24.03.2026, 23:01   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,689
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1415
Українець на пути к лучшему
По умолчанию ЗАЕС втратила зв?язок з основною лінією живлення

Фото: ***vesti.com МАГАТЕ просить про перемир'я. Запорізька АЕС втратила зв'язок з лінією електропередачі "Дніпровська" напругою 750 кВ. Про це йдеться у заяві МАГАТЕ. Станом на зараз найбільша атомна станція Європи тримається лише на одній резервній лінії для зовнішнього електропостачання. Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив про початок переговорів з Україною та рф щодо встановлення локального […]

Источник: mistokyiv.com/world/zaes-vtratila-zvyazok-z-osnovnoyu-liniyeyu-zhivlennya/]Місто Київ
Українець вне форума   Ответить с цитированием