Показать сообщение отдельно
Старый 13.05.2026, 18:02   #1
yuriibrave42
Местный
 
Аватар для yuriibrave42
 
Регистрация: 09.01.2025
Сообщений: 76
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 28
yuriibrave42 на пути к лучшему
По умолчанию Чому наклейка на пляшці розмокає в холодильнику?

Хлопці, біда. Зробили першу партію домашнього елю, наклеили звичайний папір, надрукований на лазернику. Поставили в холодильник, а через день усі краї позадиралися, і фарба попливла від вологи. Як зробити, щоб виглядало по-людськи?
yuriibrave42 вне форума   Ответить с цитированием