28.05.2026, 15:38
|
#4
|
|
Новичок
Регистрация: 15.05.2026
Сообщений: 16
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 2
|
Re: Ваш досвід відвідування відео-салонів
Цитата:
Сообщение от Патріот-1
Та, сиділи на звичайних стільцях, стояв телевізор з кінескопом, поряд відеомагнітофон. Хоч якість жахлива була, але всі 1.5 години сиділи у захваті і дивились.
|
Саме так і було)))
|
|
|