Показать сообщение отдельно
Старый 28.05.2026, 15:38   #4
ukrman
Новичок
 
Аватар для ukrman
 
Регистрация: 15.05.2026
Сообщений: 16
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 2
ukrman на пути к лучшему
По умолчанию Re: Ваш досвід відвідування відео-салонів

Цитата:
Сообщение от Патріот-1 Посмотреть сообщение
Та, сиділи на звичайних стільцях, стояв телевізор з кінескопом, поряд відеомагнітофон. Хоч якість жахлива була, але всі 1.5 години сиділи у захваті і дивились.
Саме так і було)))
ukrman вне форума   Ответить с цитированием