А я собі недавно зробила лазерну епіляцію бікіні в салоні
та тепер нарешті відчула, наскільки це зручно у повсякденному житті. Процедура пройшла комфортно, без зайвого хвилювання, а результатом залишилась дуже задоволена. Сподобалось уважне ставлення спеціалістів, приємна атмосфера та професійний підхід. Тепер шкодую лише про те, що не наважилась зробити це раніше.