Сьогодні черговий, відбувся 75-й обмін полоненими. Ще дев'ять мешканців Дніпропетровської області визволили з російського полону. Вони – серед 185 воїнів, які сьогодні знову ступили на рідну землю. За інформацією Координаційного штабу, додому повернулися: військовослужбовці ЗСУ, представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, ССО, ВСП, бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, однин цивільний українець, […]
Источник: