Показать сообщение отдельно
Старый 29.01.2010, 16:38   #761
молчун
Профи
 
Регистрация: 21.12.2009
Сообщений: 277
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 307
молчун на пути к лучшему
По умолчанию У Юлії Тимошенко - найбільше шансів подолати політичну кризу

Політолог Віталій Бала вважає, що найголовнішим завданням для майбутнього Президента є вирішення проблеми політичної кризи в країні.

"У Юлії Тимошенко більше шансів вирішити це питання. Тоді уже можна говорити про можливість вирішення соціально-економічних проблем. Зовнішньополітичний аспект у разі вирішення цих проблем виглядатиме привабливіше з Президентом Тимошенко, ніж з Президентом Януковичем", – сказав Віталій Бала, відповідаючи на запитання, якою буде Україна за президентства Юлії Тимошенко.

У свою чергу, політолог Ігор Жданов додав, що за президентства Юлії Тимошенко Україна орієнтуватиметься на Європу. "Юлія Тимошенко неодноразово заявляла, що її цивілізаційний вибір – це Європа. Вона там бачить головну перспективу розвитку України. Партія "Батьківщина" є асоційованим членом Європейської народної партії, і Тимошенко має гарні стосунки з такими європейськими лідерами як Саркозі, Меркель та інші", - пояснив він.

Водночас, на думку Ігоря Жданова, найбільш нагальною проблемою для Президента Юлії Тимошенко буде вирішення безвізового режиму у відношеннях з країнами Європейського Союзу. "Щоб отримати шенгенські візи, треба підписати угоди про діалог і про співпрацю. Якщо говорити про внутрішню політику, то Тимошенко чітко висловила свої позиції. Вона виступає за українську мову як єдину державну. Вона також підходитиме більш прагматично у стосунках України з Росією", - вважає Ігор Жданов.
молчун вне форума   Ответить с цитированием