У Дніпрі централізовано утилізовуватимуть трупи тварин
Сьогодні, 27 жовтня на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» про те, що у Дніпрі будуть централізовано утилізувати збитих на смерть тварин та біологічні відходи повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
http_//dneprcity.net/dnepr/u-dnipri-centralizovano-utilizovuvatimut-trupi-tvarin/]U]Читать далее.../U]
|