ДніпроОДА відкриває спортивний рік турніром з бадмінтону для бійців АТО та волонтерів
Спортивні змагання для бійців АТО та волонтерів на Дніпропетровщині продовжуються. Першим у 2017 році пройде турнір з бадмінтону. Позмагатися за першість вже виявили бажання 40 учасників. Про це повідомляє Дніпроград
http_//dneprcity.net/dnepr/dniprooda-vidkrivaye-sportivnij-rik-turnirom-z-badmintonu-dlya-bijciv-ato-ta-volonteriv/]U]Читать далее.../U]
|