Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2024, 07:06   #11
Назарій
Местный
 
Регистрация: 02.12.2024
Сообщений: 78
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 30
Назарій на пути к лучшему
Сообщение Re: Маша и Медведь для детей, включать ли?

"Маша і Ведмідь" — це веселий і захопливий мультик, який подобається багатьом дітям. Хоча деякі діти можуть переймати поведінку героїв, це більше залежить від характеру дитини, ніж від мультика. Якщо вам подобається цей серіал, можна дозволити дітям його дивитися, але в міру. Бажано також обговорювати з дитиною те, що вона побачила, щоб формувати правильні висновки і навички.
Назарій вне форума   Ответить с цитированием