Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > СОВМЕСТНЫЕ ПОКУПКИ > Флудилка СПшников

Флудилка СПшников Флудим и разговариваем на любые темы!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.06.2026, 12:41   #1
tarassmith87
Местный
 
Аватар для tarassmith87
 
Регистрация: 09.01.2025
Сообщений: 108
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 29
tarassmith87 на пути к лучшему
По умолчанию Де замовити якісні шеврони з позивними та групами крові для підрозділу?

Хлопці, привіт! Потрібно терміново оновити екіпу та замовити партію іменних патчів, погонів і нашивок із групами крові на велкро-липучках для нашого взводу. Бажано в пікселі або оливі, щоб нитки не лізли після першого ж дощу чи прання, і щоб зробили швидко без затримок. Порадьте, де зараз нормальна якість і адекватні ціни, бо деякі контори за один іменний напис луплять триколірну ціну?
tarassmith87 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.06.2026, 16:38   #2
viktormenchikov13
Местный
 
Аватар для viktormenchikov13
 
Регистрация: 09.01.2025
Сообщений: 106
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 29
viktormenchikov13 на пути к лучшему
По умолчанию Re: Де замовити якісні шеврони з позивними та групами крові для підрозділу?

Ми для свого підрозділу вже двічі замовляли все тактичне маркування через великий каталог в магазині Я в шоці! (ось сайт), де є буквально будь-які нашивки. Брали там іменні позивні в пікселі, статутні погони молодшого сержанта та стандартні прапори з гербом України. Липучки тримають намертво на плитоносках і рукавах, тканина щільна, нічого не кошлатиться навіть після повзання. До того ж там ціни ледь не вдвічі нижчі, ніж у спеціалізованих воєнторгах, і відправляють усе дуже оперативно, тому раджу звернутися саме до них.
viktormenchikov13 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:13. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved